Fransa - Fas Maçı

FIFA 2022 Dünya kupasında yarı finallere gelmiş bulunmaktayız.Artık Finale çok az kaldı.Fransa ve Fasın yapacağı maç Finale gidecek takımıda belirleyecek. Arjantin ve Hırvatistanın maçının galibi ise final' de 2 takımı belirleyecek.

FAS TAKIMINDA BÜYÜK SORUN

FAS TAKIMINDA BÜYÜK SORUN

Fas takımında bazı oyuncular kadro dışı kalmak zorunda kaldı.

Noussair Mazraoui kalça flexörü probleminden dolayı kadro dışı kalmak zorunda kaldı.Selim Amallah ise kadro dışı. Fas Kadrosunda 2 güzel oyuncu kadro dışı bakalım Fas milli takımı Fransa karşısında ne yapacak.

 

Bakalım Messi Şampiyon Olabilecek mi ?

Messi Arjantin milli takımı ile daha hiç Dünya kupası kaldıramadı.Birçok Taraftar arjantinin şampiyon olmasını istiyor. Fransa ve Hırvatistan arasındaki maç çok ilginç bir karşılaşma. Her iki takım da güçlü ve şampiyon olma potansiyeline sahip. Bakalım Fransa yarı finalde Hırvatistan'ı yenebilecek mi? Messi Dünya Kupası'nda 30'dan fazla gol attı ama hiç kazanamadı. Fransa ile oynanan son maçta bir penaltı vuruşu kaçırdı. Bu onun gol atması için önemli bir fırsattı. Şimdi tüm dünya bu maçı bekliyor! Messi Dünya Kupası'nda 30'dan fazla gol attı ama hiç kazanamadı. Fransa ile oynanan son maçta bir penaltı vuruşu kaçırdı. Bu onun gol atması için önemli bir fırsattı. Şimdi tüm dünya bu maçı bekliyor! Bu Messi için çok önemli bir maç çünkü tarihteki en iyi oyunculardan biri olarak hatırlanmak istiyor. Arjantin ile çok fazla kupa kazanamadı ve emekli olmadan önce bunu değiştirmek istiyor. Fransa ile Fransa arasında oynanacak maç hangi takımın finale çıkacağını belirleyecek. Arjantin ve Hırvatistan arasındaki maçın galibi finaldeki 2 takımı belirleyecek. Bakalım Messi şampiyon olabilecek mi? Messi, Arjantin milli takımıyla Dünya Kupası'nı hiç kaldıramadı. Birçok taraftar Arjantin'in şampiyon olmasını istiyor. Fransa Dünya Kupasını iki kez kazandı. Ancak bu kez kazanmanın favorisi değiller. Takım iyi oynamıyor ve bazı oyuncular sakatlıklar ya da başka nedenlerle takımdan ayrıldı.

 

Fransanın beli büküldü

Fransanın beli büküldü


Lucas Hernández sakatlığından dolayı maçlara katılamayacak kendisi fransanın en değerli oyuncularından birisi. Takım iyi oynamıyor ve bazı oyuncular sakatlık ya da başka nedenlerle takımdan ayrıldı. Fransa'nın beli büküldü Lucas Hernández sakatlığı nedeniyle maçları kaçıracak ve Fransa'nın en değerli oyuncularından biri. Alan Kondogbia da İtalya ile oynanan hazırlık maçında sakatlanarak takımdan ayrıldı. Orta sahada büyük kayıplar Orta saha Fransa takımının en zayıf bölgelerinden biri. Kylian Mbappé sakat ve önümüzdeki maçlarda oynamayacak. Takımdaki en iyi oyunculardan biri ve maçlarını kazanmalarına yardımcı olabilir. Takım iyi oynamıyor ve bazı oyuncular sakatlık ya da başka nedenlerle takımdan ayrıldı. Fransa'nın beli büküldü Lucas Hernández sakatlığı nedeniyle maçları kaçıracak ve Fransa'nın en değerli oyuncularından biri. Bu da Arjantin'in Dünya Kupası kupasını kazanma şansı olduğu anlamına geliyor. Fransa'nın iyi bir takıma sahip olduğuna şüphe yok ancak iyi oynamıyorlar. Bazı oyuncular iyi durumda değil ve performanslarının düşük olmasının nedeni bu olabilir. Dünya Kupasını kazanmak istiyorlarsa takımın daha iyi oynaması gerekiyor. Takımda Thomas Lemar ve Ousmane Dembélé de eksik. Her ikisi de Fransa'nın hücumu için çok önemli oyuncular. Belçika'ya karşı oynanacak yarı finali kaçıracaklar ve bu da Les Bleus için büyük bir dezavantaj olabilir. İki takım son zamanlarda iki kez karşılaştı ve her iki maç da 0:0 berabere sonuçlandı. Bu Fransa için iyi bir işaret çünkü Polonya karşısında kalitelerini ve oyun yeteneklerini gösterdiler. Her iki takımın da harika oyuncuları var, bu yüzden çok ilginç bir maç olabilir. Ne kadar uzun sürerse, kazanma şansı o kadar artar.